Kategorie

Szanowni Państwo,

Jesteśmy nowym sklepem internetowym na rynku polskim. Nie jesteśmy jednak "nowi" jeżeli chodzi o nasze doświadczenie związane z modelarstwem. Od kilku lat posiadamy sklep stacjonarny w Jeleniej Górze (www.hobbymax.com.pl). Chcemy Państwu zaoferować szeroki asortyment modeli plastikowych, kartonowych, chemii modelarskiej, akcesoriów modelarskich. Oprócz tego miłośnicy modelarstwa kolejowego znajdą coś dla siebie - kolejki PIKO oraz materiały do budowy dioram.

Nasza strona jest w ciągłej rozbudowie, sukcesywnie będą dodawane nowe produkty.

W związku z tym, że dopiero zaczynamy wszystkie Państwa uwagi będą dla nas bardzo cenne. Jeżeli znajdą Państwo jakiekolwiek błędy lub nieścisłości w opisie produktu będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami tą informacją. Staramy się aby nasz towar był w konkurencyjnych cenach. Dlatego też jeżeli znajdziecie Państwo w sklepie na terenie naszego kraju produkt, którym jesteście zainteresowani w niższej cenie i jest on dostępny "od ręki" napiszcie do nas, a my postaramy się cenę wyrównać, a nawet obniżyć.

Wszelkiego rodzaju pytania lub uwagi prosimy kierować na adres: sklep@hobbymax.pl lub dzwonić pod numer +48 793 134 262.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 15.00

Dołożymy wszelkich starań aby nasz sklep spełnił Państwa oczekiwania a zakupy przyniosły dużo radości i satysfakcji.

Hobby Max Team

Loading...