• Produkt niedostępny

AMMO MIG 2053 GLOSSY LUCKY VARNISH 60ml

Ammo Mig
65-3701
Produkt niedostępny
Powiadom o dostępności

Aplikacja lakieru od dawna jest jednym z największych wyzwań dla modelarzy. Wielu modelarzy zrujnowało kilka modeli z powodu użycia złej jakości lub nieodpowiednich lakierów do wykonywanej pracy, a chodzi o to, że proces lakierowania jest niezwykle ważnym etapem budowy. Po raz pierwszy AMMO wypuszcza kompletną gamę lakierów, aby zapewnić doskonałe wyniki w każdym modelu.

Te lakiery akrylowe pozwolą w bardzo prosty sposób uzyskać najlepsze rezultaty zarówno pędzlem, jak i aerografem. Musi być stosowany w cienkich warstwach i można go nakładać bezpośrednio ze słoika bez rozcieńczania, aby uzyskać doskonałe wykończenie. W przypadku użycia aerografu zalecamy rozpylanie w odległości 15 cm od powierzchni. Lakier jest nietoksyczny i bezwonny, schnie całkowicie w ciągu 24 godzin.

Ta nowa gama lakierów była starannie opracowywana przez długi czas, aby zapewnić modelarzowi doskonałe rezultaty za każdym razem. Nie ryzykuj, użyj LUCKY VARNISH, zwycięskiego produktu, który wykluczy wszelkie wpadki, które mogą wystąpić podczas używania zwykłych lakierów. Dostępne we wszystkich typowych wykończeniach stosowanych w modelowaniu w skali, od wysokiego połysku do matowej powierzchni.

Łatwy w użyciu i prosty w czyszczeniu. Niesamowite przezroczyste wykończenia dla wszystkich modeli i dokładne dla wszystkich obiektów. Nie żółknie ani nie zmienia kolorów. Idealny zarówno do pędzla jak i aerografu.

1. Za pomocą aerografu nanosić lekkimi i krótkimi przejściami przy ciśnieniu powietrza 1,2 bara (17 psi)

2. Pozostaw do wyschnięcia na co najmniej 5 minut pomiędzy kolejnymi warstwami. NIE zalewać powierzchni.


Wyczyść rozcieńczalnikiem akrylowym A.MIG-2000 lub wodą.

Loading...