MILLIPUT EPOXY PUTTY SILVER GREY (003)

32,59 zł
Milliput
65-1965
Dostępny

Milliput to dwuskładnikowa szpachlówka epoksydowa.

Milliput srebrnoszary nadaje się do zastosowań, które nie wymagają bardzo drobnych detali.  Idealny do naprawy ozdób ogrodowych w kolorze kamienia.

Po wymieszaniu równych ilości każdego sztyftu powstała szpachlówka jest początkowo miękka i bardzo przyczepna, a następnie stopniowo twardnieje. Szybkość utwardzania zależy od temperatury i w normalnych temperaturach (20-25 st. C) Milliput staje się twardy jak skała w ciągu trzech do czterech godzin. Poprzez zastosowanie ciepła można skrócić czas wiązania.

Milliput jest doskonałym klejem i skleja dowolny z poniższych elementów ze sobą lub z innymi – drewnem, cegłą, cementem, metalami, betonem, tworzywami sztucznymi, szkłem itp., ale należy pamiętać, że Milliput nie jest przeznaczony do klejenia cienkowarstwowego. Milliput zastyga pod wodą i jest odporny na temperaturę do 130°C.

Na wszystkich etapach, od wstępnego mieszania do końcowego wiązania, Milliput reaguje na użycie wody. Aby ułatwić manipulację i uniknąć przywierania, palce i narzędzia należy zwilżać wodą. W niektórych przypadkach praca może być wykonywana w delikatnym strumieniu wody pod kranem. Aby uzyskać gładkie wykończenie, uformuj lub nałóż Milliput, a następnie natychmiast wytrzyj i wygładź delikatnie mokrym palcem lub wilgotną ściereczką o delikatnej teksturze.

Typowe zastosowanie Milliput Silver-Grey: modelarstwo, rzeźbiarstwo, renowacja ceramiki, renowacja ozdób ogrodowych.

Specyfikacja:

  • Producent: Milliput
  • Kod produktu: 003
  • Pojemność: 113gLoading...