MILLIPUT EPOXY PUTTY BLACK (004)

34,99 zł
Milliput
65-1966
Dostępny

Milliput to dwuskładnikowa szpachlówka epoksydowa.
Milliput Black jest idealny, jeśli chcesz dopasować czarną powierzchnię bez późniejszego malowania. Po utwardzeniu piękno Milliput polega na tym, że można go wiercić, piłować i szlifować, zachowując jednocześnie swoje właściwości adhezyjne i siłę wiązania.

Po wymieszaniu równych ilości każdego sztyftu powstała szpachlówka jest początkowo miękka i bardzo przyczepna, a następnie stopniowo twardnieje. Szybkość utwardzania zależy od temperatury i w normalnych temperaturach (20-25 st. C) Milliput staje się twardy jak skała w ciągu trzech do czterech godzin. Poprzez zastosowanie ciepła można skrócić czas wiązania.

Milliput jest doskonałym klejem i skleja dowolny z poniższych elementów ze sobą lub z innymi – drewnem, cegłą, cementem, metalami, betonem, tworzywami sztucznymi, szkłem itp., ale należy pamiętać, że Milliput nie jest przeznaczony do klejenia cienkowarstwowego. Milliput zastyga pod wodą i jest odporny na temperaturę do 130°C.

Na wszystkich etapach, od wstępnego mieszania do końcowego wiązania, Milliput reaguje na użycie wody. Aby ułatwić manipulację i uniknąć przywierania, palce i narzędzia należy zwilżać wodą. W niektórych przypadkach praca może być wykonywana w delikatnym strumieniu wody pod kranem. Aby uzyskać gładkie wykończenie, uformuj lub nałóż Milliput, a następnie natychmiast wytrzyj i wygładź delikatnie mokrym palcem lub wilgotną ściereczką o delikatnej teksturze.

Milliput Black można używać do naprawy: zabytkowych zegarów rynien, żeliwa, czarnych plastikowych części, ceramiki bazaltowej.

Specyfikacja:

  • Producent: Milliput
  • Kod produktu: 004
  • Pojemność: 113g

Loading...