AMMO MIG 1700 MUD DRY LIGHT SOIL

16,99 zł
Ammo Mig
65-3155
Dostępny

Produkt na bazie emalii naśladujący gęste nagromadzenie błota znajdujące się na pojazdach i maszynach, gotowy do zastosowania w Twoim modelu. Ten produkt zawiera specjalną, bardzo realistyczną i nierówną konsystencję, którą można wygładzać aż do wyschnięcia. Po wyschnięciu nie występują żadne zmiany koloru, a ponadto jest wytrzymały i odporny.
Błoto to ma dużą gęstość i jest bardzo zwarte, modelarz może go używać do tworzenia dużych nagromadzeń na cysternach, ciężarówkach i koparkach. Każdy kolor i teksturę można ze sobą mieszać, a nawet dodawać inne naturalne elementy, takie jak gałęzie, liście lub ziemia i kamienie, aby uzyskać jeszcze bardziej niesamowite efekty.
Ponieważ produkty te są emaliowane, można je rozcieńczyć bezzapachowym rozcieńczalnikiem A.MIG-2018, aby łatwo uzyskać efekt smug lub bardzo płynne przejścia. Schnie powoli i można go retuszować podczas procesu suszenia, aby uzyskać różne tekstury i efekty. Aby uzyskać najbardziej realistyczne efekty, jaśniejsze kolory są matowe, podczas gdy najciemniejsze kolory są błyszczące, aby naśladować efekty nieosiągalne przy użyciu mieszanki wilgotnego błota wykonanego z gipsu lub innych produktów.
Jest to najbardziej zaawansowany i realistyczny obecnie dostępny produkt. Inne istniejące produkty pochodzenia artystycznego to żywica akrylowa zmieszana z nierealistyczną i przewymiarowaną teksturą. To innowacyjne nowe rozwiązanie zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o realistycznych efektach, które można uzyskać na modelach.

Loading...