AMMO MIG 7222 RUSSIAN EARLY AIRCRAFT WWII

39,99 zł
Ammo Mig
65-3715
Dostępny

Zestaw 4 kolorów akrylowych.

  • Butelka: 17 ml

Precyzyjne farby do dokładnego nakładania kamuflażu na samoloty radzieckich sił powietrznych w pierwszych latach II Wojny Światowej.

Wysokiej jakości zestaw farb akrylowych zawiera wszystkie 4 kolory używane do dokładnego nanoszenia kamuflażu na samoloty radzieckich sił powietrznych w pierwszych latach II wojny światowej. Ten zestaw jest przeznaczony do samolotów takich jak słynny MiG-3, ŁaGG-3, Jak-1 i mityczny Polikarpow I-16 i zawiera odniesienia kolorystyczne dla najdokładniejszego wykończenia.

Kolorystyka oparta jest na fotografiach i dokumentach z tamtych czasów, odwzorowujących dokładnie kolory, choć lekko rozjaśnione, aby zrekompensować efekt skali. Ta farba jest tworzona przy użyciu formuły zoptymalizowanej pod kątem uzyskania maksymalnej wydajności zarówno przy nakładaniu pędzlem, jak i aerografem.

Ten zestaw zawiera 4 kolory w butelkach 17ml. Każda butelka posiada stalowe mieszadło ułatwiające dokładne wymieszanie farby i przed każdym użyciem należy ją wstrząsnąć. Każdy kolor jest rozpuszczalny w wodzie, bezwonny i nietoksyczny. Do prawidłowego rozcieńczenia zalecamy rozcieńczalnik akrylowy A.MIG-2000. Farba wysycha całkowicie w 24 godziny.

Zestaw zawiera kolory:

A.MIG-0080 JASNY ZIELONY AMT-4
A.MIG-0046 NOC CZARNY AMT-6
A.MIG-0224 FS35260 SKY LINE NIEBIESKI A II
A.MIG-0024 ZMYWALNY BIAŁY MORO

Loading...