WALACHIA (15) Młyn
WALACHIA (15) Młyn
WALACHIA (15) Młyn
WALACHIA (15) Młyn
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
WALACHIA (15) Młyn
WALACHIA (15) Młyn
WALACHIA (15) Młyn
WALACHIA (15) Młyn

WALACHIA (15) Młyn

53,99 zł
Walachia
65-2941
Dostępny

Produkty czeskiej firmy Walachia to przepiękne budowle wykonane z naturalnego drewna sosnowego. Każdy kto lubi wyzwania, ma "żyłkę" majsterkowicza lub chce zostać w przyszłości architektem będzie miał dużo zabawy i przyjemności w składaniu tych drewnianych budowli. Gotowy budynek może być częścią bajecznej dioramy z piękną przyrodą, samochodami i figurkami lub też stanowić wspaniały dodatek do pokoju dziecięcego. Budowle można dodatkowo podświetlić co jeszcze bardziej uatrakcyjni ich wygląd.
W ofercie sklepu posiadamy również akcesoria do dioram, takie jak, trawa, drzewa, kępki traw, kwiaty, kamienie, żwirki, piaski etc. które to przyozdobią Twój projekt. Wszystkie te artykuły znajdziesz w dziale: Dioramy

Zestawy różnią się wielkością, zawierają do 300 części, precyzyjnie wyciętych pryzmatów z drewna sosnowego o przekroju 9 x 9 mm, szczyty, daszki i podstawy ze sklejki, drzwi i okna, a nawet folię imitującą szkło. Wydruki papierowe można nakładać na powierzchnie dachowe. W zestawie również papier ścierny do drobnych poprawek. Poszczególne części sklejamy klejem do drewna i papieru zgodnie z instrukcjami schematu krok po kroku, czyli piktogramami, z symbolami poszczególnych czynności roboczych. Do zestawu należy dokupić klej do drewna dostępny w naszym sklepie.

Dane techniczne:

  • rozmiar: 140 x 100 x 320 mm
  • ilość elementów: 137
  • stopień trudności: 3 - średni
  • skala: 1:32
  • wiek: 8+

Loading...